ESOGÜMED İftar Yemeği

"Değerli Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunları,

ESOGÜMED olarak 8 Haziran 2017 Perşembe günü üniversite kampüsümüz içinde bulunan Papyon Kafe&Bistro'da iftar yemeği düzenliyoruz. Mutlaka bekliyoruz!

İftar yemeğimize katılacakların en geç 07.06.2017 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar kişi sayısı ve menü tercihleri ile birlikte ogumed@ogu.edu.tr e-posta adresine ya da 0 222 239 37 50/ 5026 nolu telefonda Songül Hanım'a bildirmelerini rica eder, teşekkür ederiz.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunlar Derneği (ESOGÜMED) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mezunlar Pilavı bu yıl 07 Mayıs 2017 Pazar günü saat 14:00’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlük önünde yapıldı. Etkinlik sunumunu dernek başkan yardımcısı Esma KÖROĞLU yaptı. Dernek başkanı Öğr.Gör. Dr. Ferhan KORKMAZ yaptığı konuşmada bu etkinliklerin birlik, beraberlik ve dayanışma açısından önemini vurguladı. Tüm mezunlara derneğe üye olma çağrısında bulundu ve etkinliğe katkıda bulunan sponsorlar Eskişehir Abhaz Kültür Derneği, Ali Arı Akademi ve Zeka Oyunları, Berfin Dekorasyon, Besa Home-Korkmaz Mobilya, Kızılbük Madencilik, Kükrer Fermantasyon, Tuson Turkuaz Sondaj ve Ünal Bakliyat’a teşekkürlerini sundu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hasan GÖNEN de günün anlam ve önemiyle ilgili bir konuşma yaptı ve sponsorlara teşekkür plaketlerini verdi. Halkoyunları gösterileri, türküler ve geleneksel pilav dağıtımından sonra ESOGÜ mezunları, hocaları ve birbirleriyle eski günleri yad ederken çocukları da çeşitli etkinliklerle hoş vakit geçirdiler.

Resimler aşağıda verilmiştir:Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunlar Derneğinin 8. Olağan Genel Kurulu 17.03.2017 Cuma günü (çoğunluklu ) saat 17:30'da ESOGÜ Spor Salonu 1. kat toplantı salonunda ve çoğunluk sağlanamadığı taktirde 24.03.2017 Cuma günü saat 17:30'da aynı yerde yapılacaktır. Tüm üyelerimizi bekliyoruz.


Mezunlar facebook sayfası oluşturuldu...

Mezunlar twitter sayfası oluşturuldu...

Mezunlar instagram sayfası oluşturuldu...

     

Şehir dışındaki mezunlarımız, kütüphanemizdeki veri tabanlarından yararlanabilmektedir

1 Mart 2014 Cumartesi günü Bursa-Uludağ'a gezi yapılmıştır. Gezi resimleri ektedir..
Resimleri Görmek İçin Tıklayınız...

Sitemizin web adresi değişmiştir.

 

Sitemize erişmek için;

 

http://www.esogumed.ogu.edu.tr

 

linkini kullanınız...

07/04/2014 ESOGÜ Tip Fakültesi Onkoloji Anabilim Dali ve Kanser Erken Teshis,Tarama ve Egitim Merkezi (KETEM) isbirligi ile Kanserde Erken Teshis” konulu seminer düzenlenmistir.
Ayrinti İçin Tıklayınız...

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi Mezunlar Dernegi; ESOGÜ Akut Ögrenci Toplulugu araciligiyla, Kozkayi Ilkögretim Okulu ögrencilerine, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami Koro Müsameresinde giyecekleri kiyafetleri hediye etmistir.
Resimler için tıklayınız

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunlar Derneği 15 Kasım Cumartesi akşamı Rumeli Baharı’nda dayanışma yemeği düzenlemiştir.

 

 

Güncel Haberler

 
 

VIII. Olağan Genel Kurul

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunları Derneği (ESOGÜMED) 8. Olağan Genel Kurulu 24 Mart 2017 Cuma günü yapıldı. Başarılı geçen olağan genel kurulda 9. dönem yönetim ve denetim kurulları belirlendi, derneğimizin daha iyi şeyler yapabilmesi için görüş ve öneriler paylaşıldı. Kurula katılan herkese teşekkür eder, yeni dönemin hayırlı olmasını dileriz. Ayrıca 8. dönemde yönetim kurulunda bulunan üyelerimiz sayın Murat Karacasu, sayın Tahsin Uğurlubilek ve sayın Eray Kırımtay' a katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Derneğimizin gelişip çok daha iyi işler yapabilmesi için tüm üyelerimizin katılımlarını ve katkılarını bekliyoruz.Resimler için...

 

VII. Olagan Genel Kurul

Dernegimizin VII. Olagan Genel Kurulu ilk toplantisi 04 Mart 2015 saat 17.30’da Rektörlük Toplanti salonunda çogunluk saglanamadigi için yapilamamis, ikinci (çogunluksuz) toplanti 13 Mart 2015 günü Akademik Kulüp’te (Eskisehir Osmangazi Üniversitesi, Meselik kampüsü, Merkezi yemekhane üstü) 26 üyenin katilimiyla gerçeklesmis olup, asagidaki gündem maddeleri görüsülmüstür.

 

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 
 

Mezunlar Pilavi 2015

Mezunlarimiz arasinda dayanisma ve iletisimi arttirmak amaciyla 31 mayis 2015’te Eskisehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlük önünde Mezunlar Pilavi 2015 düzenlendi. Çok sayida mezunumuzun aileleriyle birlikte katildigi etkinlikte müzik esliginde keyifli dakikalar yasandi.

 

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 
 

Bölüm Temsilci Toplantisi

Derneğimiz yönetim kurulu, derneğimiz ile bölümler arasındaki iletişimi sağlamak için belirlenen bölüm temsilcileriyle birlikte, dernek ile ilgili konuların konuşulduğu, fikir alış-verişlerinde bulunulan bir toplantı düzenledi. 23.12.2015 günü Rektörlük Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda dernek faaliyetleriyle ilgili sunum yapıldı ve temsilcilerin önerileri alındı.

 

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 
 

Tiyatro

Üniversitemiz mezunlari ve personeli ile birlikte günlük yasam stresinden kurtulmak ve birlikte güzel vakit geçirmek amaciyla, Odunpazari Belediyesi Tiyatro Toplulugu’nun sahneledigi “Bit Yenigi” adli oyuna gidildi.

 

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 
 

İznik Gezisi

Mezunlarımız, arasında kaynaşmayı sağlamak ve ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini görmek amacıyla, 24 Nisan 2016 tarihinde, İznik Gölü ve tarihi yerleri, Yalova Atatürk Yürüyen Köşk ve Karaca Arboretum’ a gezi düzenlendi.

.

 

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 
 

Bölüm temsilcileri Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.

Temsilciler ile tanışma ve yapılabilir çalışmaları görüşmek üzere 24 Ekim 2013 Perşembe günü Saat 19:00'da ESOGÜ Cumhuriyet Parkı’ndaki Gazipark Cafe’de yemekli toplantı düzenlenmiştir.

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
   

Kahvaltı Düzenlenmiştir...

29 Eylül 2013 Pazar günü saat 10:00‘da ESOGÜ Cumhuriyet Parkı’ndaki Gazipark Cafe’ de kahvaltı düzenlenmiştir...

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
 

Günü Birlik Tirilye Gezisi Düzenlenmiştir...

ESOGÜ Mezunları Derneği organizasyonu ile 9 Haziran 2013 Pazar günü Tirilye gezi düzenlemiştir.

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
 

Günü Birlik Abant Gezisi Gerçekleştirilmiştir.

ESOGÜ Mezunları Derneği, 28 Nisan 2013 Pazar günü Abant’a günü birlik gezi düzenlemiştir.

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
 

Paydaşlar Toplantısı Gerçekleştirildi...

 

9 Nisan 2013 Salı günü, saat 19.30 da, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Kulüp’te, Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan GÖNEN, Rektör Yardımcıları ve derneğimiz yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı, MMF Paydaşları ile tanışma ve dayanışma yemeği düzenlenmiştir.

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
 

Dernek Yönetim Kurulu ESOGÜ Rektörü Sayın Prof.Dr. Hasan GÖNEN'i Ziyaret Etti...

 

Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri 27 Mart 2013 Çarşamba günü ESOGÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan GÖNEN'i ziyaret etti...

 

  Ayrıntılı bilgi için...

 

 

 
 

Derneğimiz VI. Olağan Genel Kurul Toplantısı...

 

Derneğimizin VI. Olağan Genel Kurul Toplantısı 20 Mart 2013 Çarşamba günü saat 18.00’de Üniversite Kulüp’de (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Yerleşkesi Merkezi Yemekhane üstü) yapılmıştır..

 

  Ayrıntılı bilgi için...